پیش بینی 4 تیم صدر جدول لیگ اسپانیا تا پایان فصل

321 3214718 la liga logo

همان گونه که می دانید، 22 هفته از بازی های لیگ اسپانیا گذشته است و تیم ها رفته رفته به پایان آن نزدیک می شوند. در این بین، عده زیادی اعتقاد دارند که رئال مادرید شانس فراوانی برای قهرمانی خواهد داشت. با توجه به ادامه بازی ها و همچنین اختلاف امتیازی که کهکشانی ها به وجود آورده اند، احتمال فراوان باید همین تیم را قهرمان دانست.

با این حال، افراد زیادی قصد دارند بدانند که در نهایت تکلیف تیم های اول تا چهارم به چه صورت خواهد بود. اگر نگاهی به جدول داشته باشید، متوجه می شوید که رقابت تنگاتنگی میان تیم های بالانشین جدول برای کسب سهمیه وجود دارد و این جدال ها می توانند بسیار هیجان انگیز باشند. حال در این مقاله کوتاه قصد داریم تا در مورد پیش بینی تیم های اول تا چهارم لالیگا با هم صحبت داشته باشیم.

خوب است بدانید که شما در برخی از سایت های شرط بندی، امکان پیش بینی بر روی جایگاه آخر فصل تیم ها را هم خواهد داشت. پس در صورتی که از علاقه مندان به این موضوعات هستید، تا انتها همراه ما باشید.

از طریق سایت مل بت قادر هستید تا تیم های برتر آخر فصل لالیگا را پیش بینی کنید.

رئال مادرید؛ قهرمان

رئال مادرید در این فصل تحت هدایت کارلتو در آمد و توانست بازی های خوبی را از خود نشان دهد. این تیم البته در ابتدای فصل مشکلاتی در امر گلزنی و خط دفاعی خود داشت، اما کم کم توانست به آن ها غلبه کند. کهکشانی ها تا این جا از 22 بازی خود به پانزده برد و پنج تساوی رسیده اند. آن ها تنها در دو بازی شکست خورده اند که آمار خوبی به شمار می رود.

نکته بعدی این است که رئال بهترین خط حمله لیگ را در دست دارد و 47 گل زده است. این تیم با تفاضل گل مثبت 27 به کارش ادامه می دهد. اختلاف این تیم با تیم دوم یعنی سویا تنها چهار امتیاز است، اما پیش بینی ها حاکی از آن است که در انتهای فصل، جام در دستان شاگردان آنچلوتی خواهد بود.

رئال در ادامه فصل با تیم هایی مانند بارسلونا، سویا، اتلتیکو مادرید و رئال بتیس بازی دارد. بدیهی است که این تیم باید تمام این بازی های برجسته را با برد پشت سر بگذارد. در غیر این صورت، سویا ممکن است به این تیم نزدیک و نزدیک تر شود. شانس قهرمانی لالیگا از دید کارشناسان، 82 درصد گزارش شده است.

سویا؛ دوم

جالب است بدانید که کارشناسان، شانس قهرمانی سویا را 8 درصد دانسته اند. با این حال، این تیم باز هم می تواند از این شانس استفاده کند؛ آن هم در صورت لغزش کهکشانی ها. این تیم به احتمال 81 درصد سهمیه یو سی ال این فصل را از آن خود خواهد کرد. سویا با هدایت لوپتگی در این فصل توانست بازی های درخشانی را از خود به جای بگذارد.

این تیم در حال حاضر از 22 بازی خود به 13 برد، 7 تساوی و دو شکست رسیده است. 34 گل زده و 16 گل خورده نیز در کارنامه سویا دیده می شود. بنابراین نتیجه می گیریم که این تیم 46 امتیازی است. از مهم ترین بازی های باقی مانده این تیم باید به دیدارهایی مقابل رئال بتیس، بارسلونا، رئال مادرید، اتلتیکو مادرید و اتلتیکو بیلبائو اشاره کرد.

رئال بتیس یکی از تیم هایی است که حسابی در تعقیب سویا است. با این حال، کارشناسان شانس کمی را برای سهمیه گرفتن بتیس قائل هستند. آن ها عقیده دارند که این تیم به زودی از رقابت شدید بالای جدول خارج می شود و در نهایت نیز رتبه پنجم را از آن خود خواهد کرد. حال باید صبر کرد و دید که چه اتفاقی در این خصوص رخ خواهد داد.

اتلتیکو مادرید؛ سوم

اتلتیکو مادرید از جمله تیم هایی است که فصل بدی را پشت سر نگذاشت. با این حال، این تیم می توانست در برخی مواقع، نتایج بهتری را هم از آن خود کند. این تیم در حال حاضر در رده چهارم قرار دارد، اما کارشناسان و فوتبال دوستان می گویند که می تواند به رده سوم بیاید.

شانس قهرمانی برای اتلتیکو مادرید تنها چهار درصد گزارش شده است. ضمن این که این تیم به احتمال 65 درصد می تواند سهمیه یو سی ال یا همان لیگ قهرمانان اروپا را از آن خود کند. اتلتیکو مادرید فعلا ده برد، شش تساوی و پنج باخت را به دست آورده است و تفاضل گل مثبت ده نیز رو به روی نامش مشاهده می شود.

با وجود این که این تیم 36 امتیازی است و فاصله زیادی به نسبت رقبا دارد، اما فراموش نکنید که یک بازی از آن ها کمتر داشته است. اتلتیکو مادرید با برد در مسابقه معوقه خود می تواند شرایط بهتری را برای خود رقم بزند. از مهم ترین بازی های آینده این تیم در چارچوب لالیگا باید به جدال هایی برابر با بارسلونا، رئال بتیس، رئال مادرید، بیلبائو و سویا اشاره داشت.

بارسلونا؛ چهارم

بارسلونا در این فصل اصلا اوضاع خوبی نداشت. در ادامه مسیر، ژاوی سرمربی این تیم شد و توانست تا حدودی اوضاع را سر و سامان دهد. هر چند که این تیم تحت هدایت این مربی هم شکست های تلخی را تجربه نمود. بارسا در این فصل از رتبه های بسیار پایین جدول، خود را به رده پنجم رسانده است. با این حال، کارشناسان این فرض را دارند که شرایط به همین ترتیب نخواهد بود و این تیم می تواند یک رده دیگر هم صعود داشته باشد.

بارسلونا از 21 بازی خود به 9 برد، 8 تساوی و 4 شکست رسیده است و می تواند در ادامه فصل با موفقیت بیشتری عمل کند. البته این تیم به نسبت رقبا، در خط حمله خود ضعف های فراوانی دارد. همان طور که ذکر شد، بازی بعدی این تیم مقابل اتلتیکو مادرید است. با توجه به فاصله یک امتیازی این دو تیم با هم، اگر بارسا موفق به برد شود، می تواند حریف خود را از پیش روی بردارد. بنابرین این دیدار می تواند جدال مرگ و زندگی برای بارسا باشد. بارسا به جز اتلتیکو مادرید در ادامه فصل خود با تیم هایی نظیر والنسیا، بیلبائو، رئال مادرید و بتیس دیدار خواهد داشت.

وان ایکس بت یکی از بهترین سایت هایی است که به وسیله آن، امکان پیش بینی رده بندی تیم ها برایتان وجود خواهد داشت.

نظر شما در این باره چیست؟ به نظر شما تیم های اول تا چهارم در آخر فصل لالیگا کدام خواهند بود؟ حتما آن‌ ها را با ما به اشتراک بگذارید.

این مقاله در راستای شناخت فرصت ها و بازی های پیش روی تیم های مهم این فصل لالیگا نوشته شده است که امیدواریم از آن لذت برده باشید.

دیدگاهتان را بنویسید

آخرین نوشته ها