بهترین سایت های خبری ورزشی ایرانی کدامند؟

بهترین سایت های خبری ورزشی ایرانی کدامند؟

یکی از بهترین سایت های خبری ورزشی ایرانی که دارای جامع ترین مطالب می باشد، سایت ورزش سه است. این سایت طبق سایت رتبه بندی الکسا جزو پر بازدید ترین سایت ها به شمار می رود. این نشان دهنده دنبال کردن خبر های ورزشی توسط ایرانیان می باشد.

بهترین سایت های خبری ورزشی ایرانی

دنبال کردن سایت های خبری ورزشی کمک می کند تا در سایت شرط بندی خارجی با ریسک کمتر بازی کنید.

سایت ورزش سه

ورزش سه  به عنوان یکی از بهترین سایت های خبری ورزشی ایرانی دارای بخش هایی شامل :

 • اخبار ورزشی به خصوص اخبار فوتبال از ایران و سراسر جهان
 • جدول لیگ های مختلفی ورزشی
 • نتایج ورزش های مختلف به صورت آنلاین
 • تصاویر برتر ورزش های گوناگون و ویدیوهای مختلف ورزشی
 • قرار دادن صفحات اول روزنامه های ورزشی
 • قرار دادن زمان پخش ورزش هایی که از تلویزیون پخش خواهد شد.

این سایت از سال 89 فعالیت خود را آغاز کرده است. از نظر طراحی سایت و دسترسی به اطلاعات و اخبار در وضعیت مطلوبی قرار دارد. یکی دیگر از بهترین سایت های خبری ورزشی ایرانی سایت ” یک ورزش” است. این سایت به عنوان یک منبعی برای دریافت اطلاعات ورزشی از ایران و سراسر جهان می باشد. از ویژگی هایی که این سایت به عنوان بهترین سایت های خبری ورزشی ایرانی در اختیار مراجعه کنندگان قرار می‌دهد  شامل :

 • تحلیل نتایج انواع ورزش ها
 • آمار دقیق از نتایج دقیق مسابقات ورزشی
 • آماده کردن ویدیوهای ورزشی
 • تحلیل فوتبال های جام حذفی فوتبال ایران
 • تهیه انواع ویدیوهای جذاب ورزشی

سایت بانک ورزش

یکی دیگر از بهترین سایت های خبری ورزشی ایرانی سایت بانک ورزش است. این سایت در کنار اطلاع رسانی ورزشی، دارای بهترین ویدیوهای ورزشی نیز است. این مهمترین شاخصه این سایت به شمار می رود. در این بخش بهترین صحنه های ورزشی فوتبال برتر جهان و ورزش های دیگر به نمایش در آمده است.

از بهترین سایت های دیگر خبری می توان به سایت نود اشاره نمود. این سایت معایب بسیار کمی دارد و از سایت های پر بازدید است. زیرا تحلیل های بسیار جامعی از ورزش های مختلف به خصوص فوتبال در آن قرار دارد.

صفحه پر بازدید: بهترین سایت پیش بینی فوتبال معتبر از نظر کاربران ایرانی کدامند؟

بهترین سایت‌ های خبری ورزشی چه ویژگی هایی دارند ؟

قبل از اینکه خبرهایی که در یک سایت قرار داده شود بررسی گردد، باید به مسائل فنی که یک سایت برای افزایش مخاطبین رعایت می کند پرداخته شود. از مهمترین مسائل نوع طرحی سایت است. به این صورت که فرد مبتدی بعد از ورود به سایت بتواند به تمام بخش ها دسترسی پیدا کند و در پیدا کردن اطلاعات دچار مشکل نشود.

از مسائل مهم دیگر سرعت بارگذاری سایت است. در زمان هایی که مخاطبین پیگر خبر مهمی هستند، باید سایت به سرعت باز شود. این مورد در افزایش مخاطبین تاثیر بسیاری خواهد داشت. سایت های خبری ورزشی نیز دارای این ویژگی می باشند. سایت باید نسخه ای از اندروید را داشته باشد تا مخاطبینی که از گوشی و تبلت استفاده می کنند هم بتوانند خبر ها را دنبال کنند. در غیر این صورت بسیاری از مخاطبین از بازدید مجدد سایت خودداری خواهند کرد.

فونت و قالب سایت هم در جذب مخاطبین بسیار مهم است. مخاطبین سایت های خبری ورزشی در ایران از این مساله راضی هستند. چون طراحی و قالب و فونت سایت این سایت ها برای جذب مخاطبین و آسایش آنها برای مطالعه خبر ها طراحی شده است.

از دیگر ویژگی های سایت های خبری خوب قرار دادن انواع مختلفی از گزارش ها می باشد. سایت‌هایی که از امنیت بالایی در برابر هک و نفوذ برخوردار می باشند در تمام مواقع در دسترس خواهند بود.  دیرتر دچار مشکل می‌شوند. بهترین سایت های خبری ورزشی ایرانی دارای بخش هایی مانند پر بازدیدها و یا  مطالبی که در آن بحث مخاطبین زیاد بوده است باید در دسترس باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

دیدگاهتان را بنویسید

آخرین نوشته ها